ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

4 خودرو حاصل اقتصاد مقاومتی

10 / 10
از 1 کاربر

4 خودرو حاصل اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل بهمن موتور خبر داد:رونمایی از 4 خودرو جدید مطابق با اقتصاد مقاومتیعصرخودرو: مدیرعامل بهمن موتور نیز گفت: امروز خط تولید چهار محصول جدید این گروه به نام وانت کارا، وانت کارو، آمبولانس کاپرا و خودروی شاسی بلند لندمارک به بهره برداری رسید.

حمیدرضا داودزاده : خط تولید وانت کارو در راستای تکمیل سبد وانت کوچک شهری است که ظرفیت حمل 830 کیلوگرم بار را دارد.

وی میزان ساخت داخل این خودرو را 26 درصد برشمرد و گفت: با بهره برداری از خط تولید این وانت، 100 نفر اشتغالزایی صورت خواهد گرفت.
به گفته وی، برای راه اندازی خط تولید وانت کارو بیش از 5 میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.
داودزاده به تولید آزمایشی خودروی شاسی بلند لندمارک اشاره کرد و گفت: برای خط تولید این خودرو سرمایه گذاری پایین صورت گرفته چرا که از تمام امکانات خط تولید خودروی کاپرا بهره گیری شده است.
وی افزود: برای راه اندازی خط تولید این خودرو 500 میلیون تومان سرمایه گذاری انجام شده که با این اقدام برای 50 نفر اشتغالزایی صورت می گیرد.
داودزاده از تولید آزمایشی آمبولانس کاپرا خبر داد و گفت: این خودرو در کلاس A و پایه آن نیز محصول کاپرا است که به جهت تجهیز خدمات پزشکی کشور صورت گرفته است.
به گفته وی، آمبولانس کاپرا دارای قوای محرکه دو دیفرانسیل است که امکان امداد و نجات در مسیرهای صعب العبور را فراهم می کند.
مدیرعامل بهمن موتور محصول آخری که رونمایی شده را وانت کارو دانست که ظرفیت حمل بار بین 950 تا یک هزار کیلوگرم را دارد.
داودزاده با بیان اینکه موتور این خودرو به طور مشترک با گروه صنعتی ایران خودرو طراحی و ساخته شده است، گفت: در صورت تولید انبوه این وانت در آینده نزدیک، برای نخستین بار دو شرکت داخلی در جهت اجرای یک پروژه واحد همکاری دارند.
وی افزود: تامین قطعات این خودرو به طور 100 درصد از داخل صورت گرفته و رفع وابستگی خارجی و کاهش قیمت آن از جمله اهداف اجرایی این پروژه محسوب می شود.
داودزاده ادامه داد: برای این خودرو 220 قطعه طراحی و تولید شده که برای ساخت این خودرو 100 هزار نفر ساعت زمان برده و 10 میلیارد تومان نیز سرمایه گذاری صورت گرفته است.

عنوان :
نام شما :
ایمیل :