ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

نخستین رانا در عراق تولید شد

10 / 10
از 2 کاربر

نخستین رانا در عراق تولید شد

خودرو,فروش خودرو:معاون صادرات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو با اعلام خبر، اظهار كرد: خط توليد ايران خودرو در عراق ظرفيت توليد 10 دستگاه از محصولات اين شركت در هر ساعت را دارد كه براساس آن مي توان در سال براي توليد 20 هزار خودرو در هر شيفت برنامه ريزي كرد.

علي علمي با بيان اين كه در عراق درخواست توليد بيش از 22هزار دستگاه محصول به ايران خودرو ارایه شده، افزود: اين سفارش وجود دارد و از نظر صنعتي نيز توان انجام مهياست اما مشكلات ناشي از تحريم هاي بين المللي كمي كار را سخت كرده است.

وي در پاسخ به اين‌كه آيا تحريم هاي بين المللي همچنان مشكل آفرين هستند يا خير، اظهار كرد: اين مشكلات تا اندازه اي كم‌تر شده، اما در حوزه فعاليت هاي بين المللي همچنان محدوديت هايي را ايجاد مي كنند كه در تلاش هستيم تا از طريق شركاي خارجي و همچنين بانك هايي كه در فهرست تحريم قرار ندارند، آن‌ها را رفع كنيم.

علمي گفت: از اين هفته اقدامات توليدي را براساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته در سايت عراق جاري خواهيم كرد تا به توليد 1500دستگاه خودرو در ماه برسيم.

وي با بيان اين‌كه براي تحقق اين مهم نياز داريم تا همه به شكلي نو فكر و حركت كنيم، افزود: رانا ، سمند و سورن محصولاتي هستند كه در عراق توليد و به بازار عرضه خواهد شد، اما اين را بايد در نظر بگيريم كه نيازهاي مشتري در اين كشور متفاوت است و از نظر مقررات نيز ويژگي هاي خاص خود را دارد.

معاون صادرات گروه صنعتي ايران خودرو اظهار كرد: رانا از پايه براساس استاندارد يورو4، ترمز ضد قفل و داشتن دو كيسه هوا طراحي و توليد شده، اما مشتري ما در عراق هيچ‌كدام از اين سه ويژگي را نمي خواهد. اين امر از يك سو زمينه توليد محصول با قيمت تمام شده كم‌تر و قدرت رقابت بيش‌تر را فراهم مي كند اما از سوي ديگر ما را وادار مي كند در بخش طراحي و توليد تغييراتي ايجاد كنيم.

علمي خودروسازان چيني را مهم­ترين رقباي ايران در بازار عراق دانست و افزود: چيني ها با جديت در بازار عراق حضور پيدا كرده اند و اگر ما در رقابت با آن‌ها كوتاهي يا تاخير داشته باشيم به سادگي اين بازار را از دست مي دهيم كه پس گرفتن آن بسيار مشكل خواهد بود.

وي با بيان اين‌كه تا پايان سال جاري شمسي ارسال 18هزار  SKDبه عراق را در دستور كار داريم، ادامه داد: در خط توليد عراق تاكنون نزديك به 100 دستگاه پژو پارس توليد شده و در حال حاضر نيز قطعات مورد نياز براي توليد صد دستگاه رانا ارسال شده است.

معاون صادرات گروه صنعتي ايران خودرو در پايان گفت: همكاران من در معاونت صادرات از حالت درون گرا خارج شده و با رويكردي برون گرا، برنامه هاي صادراتي گروه را دنبال مي كنند. هر چه اين برون گرایي را جلوتر ببريم، شاهد ثمرات بيش‌تر آن خواهيم بود چرا كه درها يكي پس از ديگري در حال باز شدن هستند و با وجود مشكلات و موانع متعدد، در حال پيشرفت و حل مشكلات هستيم كه نتيجه آن بهبود اوضاع خواهد بود.

عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

فروش ویژه جشنواره تابستانه رانا + جدول ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه اقساطی فروش خودرو شرایط رانا را به شرح جدول ذیل اعلام کرد.کلیه متقاضیان محترم میتوانند باپیش پرداخت 13.000.000 میلیون تومان اقدام به خرید کنند.
پروژه ارتقاء کیفیت رانا و افزایش گارانتی رانا حسب دستور مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر افزایش کیفیت محصولات شرکت و به خصوص خودروھای برند ملی ، پروژه ھای بھبود و ارتقای محصول رانا تعریف شده و مورد پیگیری و اجرا قرار گرفت ، تا جاییکه از ابتدای آذرماه سال جاری ( از تاریخ ۹۴/۰۹/۰۱ به بعد) ، ...
شرایط فروش اقساطی رانا با وام 25 میلیون تومانی + جدول فروش خودرو، وام 25 میلیون تومانی از امروز وارد سبد فروش محصولات ایران خودرو گردید مشتریان می توانند جهت دریافت مدارک مورد نیاز اینجا را کلک نمایند. امکان تحویل به روز و فوری برخی از محصولات با تعداد محدود موجود است جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد ...
کیت بدنه رانا برای اولین بار كيت اسپرت بدنه رانا براي اولين بار توسط شركت تجهيزات سفارشي ايران خودرو (آپكو) در نمايشگاه خودروي اصفهان در معرض ديد عموم قرار گرفت كيت اسپرت بدنه رانا شامل هفت قطعه تزييني كه از نظر استايل بيروني موجب افزايش جذابيت اين خودرو شده است در نمايشگاه خودروي اصفهان عرضه شده. ...
رانا استیشن و سمند شاسی بلند گروه صنعتی ایران خودرو برای حفظ و توسعه سهم بازار و پاسخ گویی به نیاز مشتریان تولید و معرفی چند خودرو همانند: تندر 90 اتوماتیك ، رانای لوکس، دنا، یك خودروی شاسی بلند،‌ وانت تندر 90، وانت نیمه سنگین و خودروی سورن با موتور توربوشارژ را در برنامه دارد.  یکه ...