ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

سه محصول جدید از سایپا S300,V5,H200

10 / 10
از 3 کاربر

سه محصول جدید از سایپا S300,V5,H200

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا گفت: تولید خودروهای اس 300، وی 5، اچ 200 در سال آینده آغاز می‌شود.

حسن عموزاده با بیان اینکه در سال جاری دو مدل خودرو جدید در خط تولید ساوه راه‌اندازی شده است، گفت: خودرو وانت 151 یکی از این خودروها بود.

وی با بیان اینکه پیش‌فروش و فروش خودرو سواری اس 300 از ماه گذشته آغاز شده، افزود: عملیات نصب خطوط تولید این خودرو آغاز شده و تا پایان تیرماه به پایان می‌رسد و از ابتدای شهریور این خودرو در شهرستان ساوه شروع به تولید می‌کند.

وی با بیان اینکه ظرفیت تولید این خودرو سالانه 20 هزار دستگاه است، اضافه کرد: این خودرو با کلاس متوسط (c) با امکانات روز دنیا در سه تیپ سواری، هایلوکس و رویال تولید می‌شود.

او افزود: 500 دستگاه خودرو اس 300 تا پایان سال 92 و دو هزار خودرو دیگر نیز قبل از خرداد تحویل مشتریان خواهد شد و بعد از آن تولیدات داخلی سایپا آغاز می‌شود.

قائم‌مقام گروه خودروسازی سایپا افزود: خودرو وانت 151 و اس 300 انحصارا در واحد ساوه تولید می‌شود. تا پایان سال جاری همه‌ی تعهدات این گروه به مردم عملی می‌شود.

وی با اشاره به برطرف شدن مشکل شماره‌گذاری وانت 151 گفت: با همکاری نماینده مردم ساوه و زرندیه، فرماندار ساوه و پلیس راهنمایی رانندگی سه هزار وانت 151 تحویل متقاضیان شده و در حال تردد است.

قائم‌مقام گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه روزانه 100 الی 150 دستگاه تولید می‌شود، افزود: از ابتدای سال آینده ظرفیت روزانه 150 دستگاه می‌شود.

عموزاده با بیان اینکه از فروردین سال 93 پیش‌فروش دو خودرو جدید آغاز می‌شود، افزود: خودرو v5 و H200 با تکنولوژی شرکت بی‌ام‌و از شهریور ماه در پارس خوردو تولید می‌شود. دو خودرو جدید نیز در سال آینده برای سال بعد رونمایی خواهد شد.

قائم مقام گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه این گروه در سال آینده برنامه تولید 650 هزار دستگاه خودرو را دارد، اضافه کرد: در سال جاری با توجه به مشکلات توانستیم 300 هزار دستگاه تولید کنیم.

وی با اشاره به انتقال خط تولید پراید معمولی به شهرستان خمین، گفت: طبق قول مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به استاندار مرکزی در حال انتقال و احداث خط تولید پراید معمولی به شهرستان خمین هستیم.

همه چیز در باره رنو ساندرو

ویدئو خودرو S300 سایپا

همه چیز درباره خودرو S300 سایپا

ویدئو خودرو شاسی بلند سایپا V5

عنوان :
نام شما :
ایمیل :