S300

7 / 10
از 4 کاربر
قیمت : 0 تومان
برند :
سایپا
رنگ بدنه :
تنوع رنگی دارد
کارکرد :
کارتکس
کیلومتر
نوع دنده :
دنده اتوماتیک
سال تولید :
1397
شمسی
سال تولید :
2018
میلادی
تیپ یا مدل خودرو :
سدان خانوادگی بزرگ(B-segment)
نوع سوخت :
تک سوز بنزینی
نوع فروش :
نقد
کشور سازنده :
چین
وضعيت خودرو :
عدم توليد توسط سازنده خودرو
عدد
معایب خودرو

معایب S300

• مورد اول پیشرانه ضعیف 

آریو S300 با وجود ظاهر مناسب متاسفانه از پیشرانه خوبی در دل خود بهره نمی برد که همین امر مهمترین عیب این سدان چینی به حساب می آید.

• مورد دوم کمبود و گرانی لوازم یدکی

معمولا همه خودروهای چینی این ایراد را دارند، اما آریو S300 به شدت در این بخش دارندگان خود را دچار ناامیدی کرده است، به نحوی که دارندگان این خودروی سدان از کمبود و گرانی لوازم یدکی این خودرو گلایه می کنند.

• مورد سوم متریال مورد استفاده در کابین 

این عیب معمولا در این بازه قیمتی امری عادی محسوب می شود اما در آریو S300 شاهد بدتر بودن متریال استفاده شده هستیم، سازندگان آریو S300 فقط به ظاهر این خودروی توجه کرده اند و اصلا به متریال آن اهمیتی نداده اند، این امر در دراز مدت باعث ایجاد سر و صدای زیاد در کابین می شود و سرنشینان را دلسرد خواهد کرد.

• مورد چهارم بازار بد دست دوم 

اگر بعد از مدتی قصد فروش آریو  s300 را داشته باشید، قطعا باید صبر زیادی را به خرج دهید تا بتوانید مشتری مناسب برای آن را پیدا کنید، لذا اگر صبور نیستید، در هنگام خرید آریو S300 به این نکته هم توجه فرمایید.

• مورد پنجم کیفیت پایین ساخت 

اکثر محصولات ساخت داخل این ایراد را دارند، آریو S300 هم از این قاعده مستثنا نیست و بیشتر دارندگان این خودرو از کیفیت مونتاژ ضعیف آن به شدت گلایه مند هستند، هرچند عده ای هم این ایراد را در خودروی خود مشاهده نکرده اند لذا این بخش کمی هم به شانس شما بستگی دارد.

 

رضاک : اس300
11 5
مسخره قیمت چند
علی اکتر : حیدری
9 4
سوم خردادs300 ثبت نام کرده ام الان دوازدهم بهمن است خودرو راتحویل نداده اند؟قراربودسه ماهه تحویل بدهند!حهت اطلاع کسانی که میخواهند ازسایباخریدکنند.
جهانی : خودرو اس 300
11 4
سلام خودروهای جدید سایپا واقعا بی نظیرن از دید بدی آخه همه دنیا پیشرفت می کنن ما پس رفت این خودروهای چینی که با تغییر نام میشن تولید داخل واقعا مضحک و بی کیفیت و تنها به دنبال منافع هستند کجاس خانواده نیسان؟؟؟ نیسان تیانا، نیسان قشقایی، ملکسیما...... متاسفم
حامد عزیزیان : ماشین بده
0 2
ماشین خیلی بده است ما همه ما شین سمند ال ایکس دارم
حسین مختاریان : درموردz300
2 1
من دو ساله که z300دارم و باهاش ۸۵ هزار کیلومتر رفتم.واقعیتش من که خیلی رازی بودم بخصوص جادش حرف نداره
عنوان :
نام شما :
ایمیل :

محصولات مشابه