ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

پلتفرم جدید سایپا در راه است!؟سایپا 232 و s232

10 / 10
از 3 کاربر

S232 و سایپا 232

پلتفرم جدید سایپا در راه است!؟

در جریان تداوم گسترش محصولات گروه خودروسازی سایپا، خودرو سایپا 232 تا پایان سال رونمایی خواهد شد.

جدیدترین خودرو سایپا در پروژه S232 عرضه خواهد شد دارای آخرین استاندارد آلایندگی و ایمنی بوده و توان رقابت با خودروهای مشابه خارجی را دارد.

در عین حال فضای مناسب برای راننده و سرنشینان و همچنین نمای بیرونی و داخلی به روز و زیبای این محصول از بارزترین نقاط قوت در طراحی بوده و می توان آن را به عنوان خودروی مناسب خانواده دانست.

این محصول با هدف توسعه محصول گروه خودروسازی سایپا در آینده نزدیک به بازار عرضه خواهد شد و قابلیت های افزوده شده به این محصول باعث خواهد شد که نسل نوینی از خودروهای تولیدی داخل کشور به نمایش گذاشته شود.

پیش بینی می شود با توجه به ظاهر جدید و جوان پسند سایپا S232، این خودرو با استقبال مطلوبی در بازار داخلی همراه شود و با توجه به امکانات ویژه و سازگاری آن با استانداردهای جهانی از بازارهای متعددی در کشورهای منطقه و مناطق هدف دیگر برخوردار شود.

گفتنی است 232 آخرین محصول سایپا در سال جاری خواهد بود و پیش فروش آن از سال آینده به اجرا در خواهد آمد.

معاون مهندسي و طراحي خودرو مركز تحقيقات و نوآوري سايپا:سايپا در حال طراحي نخستين پلت فرم خودرو در داخل استمعاون مهندسي و طراحي خودرو مركز تحقيقات و نوآوري سايپا از طراحي پلت فرم جديد خودرو در اين مجموعه خبر داد و گفت: اين پلت فرم در كلاس خودروهاي اقتصادي بوده و در سال 95 توليد انبوه خودرو بر روي آن آغاز خواهد شد.

مهندس فرهنگ ذبيحيان با اشاره به آغاز اجراي اين پروژه در ماه گذشته اظهار كرد: براي طراحي پلت فرم جديد خودرو يك شركت مشاور خارجي در حوزه توسعه و تكوين با سايپا همكاري دارد.

وي ضرورت توسعه سبد محصولات سايپا و هدف گذاري براي ورود به مباحث طراحي و نوآوري را اصلي ترين دليل سرمايه گذاري در پروژه هاي طراحي پلت فرم دانست و تصريح كرد: سايپا براي 10 ساله آينده توليد محصولات جديد بر پايه پلت فرم هاي مختلف را در دستور كار خود قرار داده است.
ذبيحيان خاطر نشان كرد: براي پوشش نياز بازار در سال هاي آينده سايپا مالكيت پلت فرم هاي جديد را در دستور كار قرار داده است.

مسئول پروژه طراحي پلت فرم SP1 همچنين گفت: بيشتر پروژه هاي قبلي طراحي محصول در گروه سايپا عمدتاً بر پايه ارائه مدل هاي فيس ليفت بوده كه اين بار قصد داريم پلت فرم جديد خود را به صورت كامل طراحي كنيم.

وي در بخش ديگري از اظهارات خود استفاده از فناوري هاي نوين و الگو برداري جهت طراحي پلت فرم SP1 را زمينه ساز ارتقا دانش فني مركز تحقيقات و نوآوري سايپا عنوان كرد و با اشاره به ويژگي هاي اين پلت فرم گفت: پروژه SP1 در قالب خودروهاي كلاس متوسط محسوب مي شود و داراي فناوري و امكانات رقابتي كامل خواهد بود.

ذبيحيان تاكيد كرد: طراحي پلت فرم در داخل قطعا زمينه كاهش قيمت خودرو را با توجه به افزايش عمق داخلي سازي ايجاد خواهد كرد و در آينده محصولاتي كه برپايه پلت فرم SP1 و ساير پلت فرم هاي داخل ساخته شوند از نظر قيمت در سطح مناسبي خواهند بود.

وي ادمه داد: داخلي سازي و مالكيت داخل، حتماً زمينه ساز فعاليت بيشتر زنجيره تامين و كاهش قيمت خواهد بود.

مسئول پروژه طراحي پلت فرم SP1 برنامه زمان بندي ساخت و تكميل اين پروژه را 30 ماهه برشمرد و افزود: مطابق برنامه ريزي هاي صورت گرفته در سال 95 شاهد توليد خودرو بر روي اين پلت فرم خواهيم بود.

وي همچنين نقش شركت هاي زنجيره تامين در اجراي اين پروژه را مهم ارزيابي كرد و گفت: طراحي موتور 6/1 ليتري، گيربكس اتوماتيك و ساير ملزومات مورد نياز اين پروژه از جمله اقدامات شركت هايي همچون سازه گستر، مگاموتور، سايپا يدك و سايپا آذين است.

معاون مهندسي و طراحي خودرو مركز تحقيقات و نوآوري سايپا در خاتمه گفت: اميدواريم با ورود سايپا به اين پروژه و اجرايي شدن آن فصل جديدي در فعاليت هاي اين مجموعه در زمينه طراحي محصولات جديد و ورود به جمع خودروسازان جهاني شكل بگيرد.

همه چیز در باره رنو ساندرو

ویدئو خودرو S300 سایپا

همه چیز درباره خودرو S300 سایپا

ویدئو خودرو شاسی بلند سایپا V5

تصاویر جانبی : برای مشاهده سایز واقعی، روی هر کدام کلیک کنید.
عنوان :
نام شما :
ایمیل :