ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

عدم افزایش قیمت محصولات ایران خودرو تا پایان سال

10 / 10
از 1 کاربر

عدم افزایش قیمت محصولات ایران خودرو تا پایان سال

هاشم یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به این سوال که “آیا گروه خودروسازی ایران خودرو برنامه ای برای افزایش قیمت خودروهای خود تا پایان سال ۹۳ دارد یا خیر” اظهار کرد: شایعاتی که پیرامون افزایش قیمت خودرو تا پایان سال ۹۳ مطرح شده است به هیچ وجه صحت ندارد و ما هیچ تقاضایی برای افزایش قیمت نداشته ایم.وی در خصوص احتمال افزایش قیمت در سال ۹۴ هم گفت: در خصوص سال ۹۴ تصمیمی گرفته نشده است ولی احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به مذاکرات این گروه خودروسازی با شرکت های خودروسازی خارجی اظهار کرد: در حال حاضر مذاکرات ما ادامه دارد و هنوز به توافق جدیدی دست پیدا نکرده ایم.در صورتی که مذاکرات به نتیجه برسد مراحل اجرایی همکاری با خودروسازهای دیگر  کشورها را آغاز خواهیم کرد.

وی در خصوص ارتباط مذاکرات با گروه های خودروسازی خارجی و مذاکرات هسته ای تصریح کرد: قطعا نتیجه مذاکرات ایران و کشورهای ۵+۱ در مذاکرات ما با شرکت های خودروسازی خارجی موثر خواهد بود.ما به روند خود در حوزه خودرو ادامه می دهیم و منتظر توافقات هسته ای نیستیم و این کشورهای دیگر هستند که منتظرند تا با به نتیجه رسیدن توافقات هسته ای با ما قرارداد همکاری امضا کنند.

یکه زارع با بیان این مطلب که ” لزومی ندارد که با شرکت های فرانسوی به توافق برسیم ” بیان کرد: صرفا به دنبال توافق با گروه های خودروسازی فرانسوی نیستیم و گروه های خودروسازی از کشورهای مختلف برای امضای قرارداد همکاری مدنظر ما هستند.

وی گفت: چند گزینه از کشورهای اروپایی و آسیایی برای انعقاد قرارداد مدنظر ما هستند که به محض قطعی شدن اعلام خواهند شد.

عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

پیش بینی افزایش 17 درصدی قیمت خودرو در سال 94! فروش خودرو و تحویل به روز خودرو و قیمت روز خودرو به صورت کارتکسی و پلاک مدل صفر کارتکسی و پلاک با مدل 94، قیمت خودرو در طی چند سال گذشته همواره موضوعی بوده که قشر وسیعی از جامعه را درگیر خود کرده است.هنوز یادمان نرفته در دولت گذشته داستان قیمت گذا ...
خیز گرانی خودرو برای سال 94! یکی از بازارهای فصلی در پایان سال ، بازار خرید و فروش خودرو است که با فروش های ویژه خودروسازان برای نوروز و دهه فجر آغاز می شود و تا روزهای پایانی سال ادامه دارد و موجب می شود این بازار درماههای پایانی سال و در آخرین فصل خرید و فروش سالیان سال گرمای قابل ملاحظه ای داشته ...