ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه 28 اردیبهشت 98

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به خبر ها پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 نظرات کاربران ( 0 )
 

خودرو

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه 28 اردیبهشت 98

در راستای تنظيم قيمت خودروهای شركت ايران خودرو در بازار، بدينوسيله به اطلاع كليه متقاضيان و نمايندگان محترم مي رساند، شرايط فروش فوری تنظيم بازار مطابق جدول ذيل و از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 98/02/28 آغاز خواهد شد.

بديهي است امكان ثبت نام تا تكميل ظرفيت فعال خواهد بود.

لازم به ذكر است، عرضه محصولات جدول ذيل بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.

ثبت نام ایران خودرو

قواعد و ضوابط مهم

1-ظرفیت ثبت نام براي هر كد ملي، از كل بخشنامه يك دستگاه خودرو مي باشد و در صورت ثبت نام از سوي مشتريان محترم مغاير با اين بند، قرارداد به صورت يك طرفه از سوي شركت ايران خودرو لغو خواهد شد.

2-كليه مشترياني كه در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از اين بخشنامه نيستند. بديهي است هر ثبت نام مغاير با شرايط اين بخشنامه، از سوي شركت يك طرفه ابطال خواهد .شد

3-در اين بخشنامه امكان ثبت نام براي افراد بالاي 18 سال امكان پذير مي باشد.

4-امكان ثبت نام صرفا براي مشتريان حقيقي فراهم مي باشد و امكان ثبت نام براي مشتريان حقوقي و كاردكس و ثبت نام با شماره مشتري دوم نمايندگي امكان پذير نمي باشد.

5-امكان انتخاب كد نمايندگي در زمان ثبت نام فعال مي باشد.

6-ثبت نام صرفاً بصورت اينترنتي و از طريق سايت ir.ikco.esale امكان پذير خواهد بود.

شرايط و توضيحات بخشنامه

1-جهت واريز مبالغ بالاي 50 ميليون تومان، مشتريان محترم مي بايست پس از دريافت رديف قرارداد ، از طريق سايت فروش اينترنتي شركت ايران خودرو « بخش ميز كار مشتري » حداكثر تا پايان وقت اداري دو روز كاري بعد از ثبت نام(48 ساعت) را واريز نمايند در غير اين صورت قرارداد مذكور غير فعال شده و وجه به مشتري مسترد خواهد شد.

2-هر گونه تغييرات قيمتي غير مستقيم (بيمه، عوارض دولتي، ماليات و ...) و همچنين تغييرات قيمتي ناشي از الزامات قانوني و تصميمات ابلاغي دولت و نهادهاي قانون گذار تا قبل از صدور فاكتور بر عهده مشتري خواهد بود.

3-شركت ايران خودرو مجاز است در صورت تكميل ظرفيت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام كند.

4-پس از انعقاد قرارداد، مشتري به هيچ عنوان حق انصراف ندارد

5-در صورت بروز هرگونه تاخير احتمالي در تحويل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق كليه قراردادها 30 درصد ساليانه(دو و نيم درصد ماهيانه)، جريمه تاخير به صورت روز شمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.

 6-شركت در زمان ثبت نام، ليست اقلام و بهاي آپشن هاي اختياري را به مشتري اطلاع رساني مي نمايد. (در سايت ايران خودرو نيز اطلاع رساني شده است) بديهي است در صورتي كه پس از امضاء قرارداد توسط مشتري، بعلت وجود الزامات قانوني و يا لزوم استانداردهاي اجباري، نصب تجهيزات و لوازم اضافي (آپشن) توسط شركت لازم باشد، شركت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شوراي رقابت را خواهد داشت.

 7-نمايندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتريان حتما موارد عنوان شده در بخشنامه 2968 و 4028 ) مدارك مورد نياز جهت احراز سكونت) را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمايند.

8-تهيه رونوشت از صفحه اول شناسنامه و كارت ملي مشتري كفايت مي كند و چنانچه شناسنامه داراي توضيحات بود، رونوشت از آن صفحه نيز لازم مي باشد.

 9-ارائه كد ملي، كد پستي، آدرس دقيق، منطقه شهرداري محل سكونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبتنام الزامي است.

 10-در صورت ارائه يا درج آدرس پستي اشتباه توسط مشتري، به هيچ عنوان امكان اصلاح وجود ندارد و كليه تبعات ناشي از صدور پلاك با كد شهر مغاير و يا مفقود شدن مدارك خودرو، به عهده مشتري خواهد بود.

11-در صورت ارائه اطلاعات نادرست آدرس توسط مشتري، شركت حق دارد بطور يكطرفه قرارداد را فسخ نمايد.

 12-لازم است نمايندگي ها در خصوص مشترياني كه اولين بار در ايران خودرو ثبت نام نموده و براي آنها شماره مشتري جديد ايجاد مي شود و مشترياني كه شهر محل سكونت آنها با محل صدور شناسنامه مغاير مي باشد تاييديه احراز سكونت را به همراه پرونده ثبت نام مشتري به سازمان ارسال نمايند .

13-نمايندگان محترم مي بايست اين بخشنامه را براي اطلاع بيشتر در محل رويت مشتريان قرار دهند .

14-جهت اطلاعات تكميلي و سوالات احتمالي در خصوص شرايط فروش، با اداره منطقه مربوطه تماس حاصل فرماييد.

زمان فعال سازي اين بخشنامه بر روي وب سايت ir.ikco.esale ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 98/02/28 مي باشد.

 

 
عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

  فروش فوری خودروها افزایش می یابد در جلسه کمیته خودروی وزارت صمت مصوب شد که سهم فروش فوری خودروسازها، 10 درصد افزایش یابد. به گزارش خودرو.net به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در جلسه کمیته خودروی وزارت صمت مصوب شد که سهم فروش فوری خودروسازها ۱۰ درصد افزایش یابد. در جلسه کمیته خودرو، ب ...
  نمایش خودروی جدید و جذاب چانگان CS75 پلاس چانگان خودروی شاسی‌بلند جدیدش را در نمایشگاه بین المللی شانگهای در معرض نمایش گذاشت. چانگان که شریک تجاری سایپا در ایران نیز محسوب می شود در طی سالیان گذشته چندین مدل از محصولاتش را به بازار ایران ارائه داده است و هم اکنون نیز مدل کراس اوو ...
  معرفی پژو 2008 به عنوان باکیفیت‌ترین خودروی ساخت داخل طبق آخرين ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران منتهي به اسفندماه 97، محصول پژو 2008 توليدي ايران خودرو به عنوان نخستين و تنها خودروي داخلي 5 ستاره شناخته شد. اختصاص پنج ستاره کیفی با توجه به استانداردهای سخت گیرانه شرکت ...
  جریمه سنگین در انتظار شرکت BMW پس از این که BMW اعلام کرد با بررسی اتحادیه اروپا در مورد تاخیر پیشرفت تکنولوژی با تبانی خودروسازان آلمانی، جریمه بسیار سنگینی در انتظار این شرکت است، سهام شرکت سقوط کرد. به گزارش بلومبرگ، پس از اینکه شرکت BMW هشدار داد که به دنبال تحقیقات اتحادیه اروپا د ...
  جریمه پرداخت نکردن عوارض آزاد راه ها ! همان‌طور که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مشاهده کرده‌اید و در جریان تغییرات انجام شده در پرداخت عوارض آزادراه‌ها هستید، 4 آزادراه اصلی کشور به پرداخت الکترونیکی عوارض مجهز شده‌اند که با توجه به ابهامات مختلف ...
  رانا پلاس به زودی وارد بازار خواهد شد  اخیرا تصاویری از رانا پلاس در فضای مجازی منتشر شده است که این خودرو همان مدل فیس لیفت شده Runna است که پیش‌تر شرکت ایران خودرو از ساخت آن خبر داده بود. البته در گذشته منابع خبری گفته بودند رانا فیس لیفت با اسم رانا سال تولید و به بازار ...
  خودرو در سال 98 گران می‌شود یا ارزان؟ سعید موتمنی، رئیس اتحادیه خودروی تهران در گفت‌وگو با عصر ایران اعتقاد دارد که اگر سیاست‌های دولت در روند افزایش عرضه با بازار ادامه دارد باشد باید شاهد کاهش قیمت‌ها در این حوزه باشیم. وی در مورد چگونگی وضعیت بازار خودرو در سال ۹۸ گ ...
  قیمت جدید محصولات BMW در ایران - فروردین 98 نماینده رسمی محصولات بی ام و در ایران قیمت جدید محصولات این شرکت را ویژه فروردین ماه 98 منتشر نمود. تحویل این محصولات 30 روز کاری می باشد.