ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

شورای رقابت:در قیمت دنا تجدید نظر نمی کنیم

10 / 10
از 1 کاربر

شورای رقابت:در قیمت دنا تجدید نظر نمی کنیم

رئیس شورای رقابت با اعلام اینکه قیمت 42 میلیون تومانی خودروی دنا، نتیجه کار کارشناسی کارشناسان مرکز رقابت است گفت: به هیچ وجه قصد تجدید نظر بر روی قیمت دنا را نداریم.مسئولان شرکت ایران خودرو قیمت 42 میلیون تومانی دنا را که اخیرا از دل جلسه شورای رقابت بیرون آمده است،ناعادلانه ارزیابی کردند.


عبدالله بابایی معاون فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: خودرو نمی تواند با زیان وارد بازار شود و قیمتی به آن تعلق بگیرد که نه قیمت تمام شده خودرو و نه قیمت بازار آن است.این درحالی است که رضا شیوا رئیس شورای رقابت گفت: قیمت، نتیجه کار کارشناسی کارشناسان مرکز رقابت است و به هیچ وجه قصد تجدید نظر بر روی قیمت دنا را نداریم.

درحالی ایران خودرویی ها و شورای رقابت، اختلاف شش میلیون تومانی در تعیین قیمت دنا دارند، رئیس شورای رقابت می گوید در تولید دنا از پلت فرم و موتور سمند سورن استفاده شده است که با احتساب آپشن ها و تجهیزات اضافی نمی‌تواند قیمتی بیشتر از 42 میلیون تومان داشته باشد.

اما عبدالله بابایی معتقد است که رنو داستر که اخیرا وارد ایران شده، خودرویی است که بر روی پلت فرم تندر "ال 90" سوار شده و اختلاف قیمت 50 تا 60 میلیونی با تندر دارد و پلت فرم نمی تواند ملاک عمل باشد.معاون فروش گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به این سئوال که درصورت توقف تولید، سرنوشت بیش از شش هزار نفری که دنا ثبت نام کردند چه می شود، گفت: برای این گروه از مشتریان تصمیم هایی خواهیم گرفت که بعدا اعلام خواهیم کرد.

عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

اختلاف ایران خودرو شورای رقابت بر سر قیمت دنا   فروش خودرو، درحالی که ده هزار ثبت نام کننده دنا بعد از سه ماه تاخیر در تحویل خودروهای دنا در انتظار اعلام قیمت نهایی دنا از سوی شورای رقابت بودند، اختلاف بر سر قیمت نهایی دنا بالا گرفت.هر چند اختلاف‌نظر در تعیین قیمت خودروهای داخلی موضوع جد ...
قیمت دنا در شورای رقابت نهایی می شود؟ فروش خودرو به نقل از دنیای اقتصاد نوشت، درحالی که ایران خودرویی ها همانند بسیاری از پیش فروش ها دنا را از سال پیش به متقاضیان خود پیش فروش کرده و با تاخیری چند ماهه هنوز خبری از خودرو دنا نیست شورای رقابت در حالی امروز طی جلسه‌ای به بررسی قیمت برخی از خودر ...