ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

شرایط فروش دهه فجر محصولات سایپا+جدول

10 / 10
از 1 کاربر

خودرو

شرایط فروش دهه فجر محصولات سایپا+جدول

فروش خودرو، رضا تقوی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا… دهه فجر گفت: سبدی از انواع محصولات با متنوع ترین روش های فروش و تسهیلات خاص و استثنایی برای فروش در این ایام در راستای جلب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است.

مدیر بازایابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در تشریح این شرایط گفت: بازپرداخت قرض الحسنه ای تسهیلات، قیمت قطعی در پیش فروش خودرو، کارت طلائی، بازپرداخت های ۳۶ ماهه تسهیلات بدون ضامن، سود مشارکت بالا و مناسب تنها بخشی از شرایط فروش خودرو ویژه محصولات گروه خودروسازی سایپا در دهه مبارک فجر می باشد.

تقوی خودروهای این شرایط فروش را خانواده گروه X100 و X200 به همراه محصول جدید ساینا، آریو و سراتو بیان کرد.به مناسبت این دهه مبارک شرایط فروش محصولات سایپا از روز چهار شنبه تاریخ ۳۰ دی ماه ۹۴ به شرح زیر جاری می باشد :

فروش فوری:

شرایط فروش دهه فجر محصولات سایپا+جدول

شرایط فروش اعتباری:

شرایط فروش دهه فجر محصولات سایپا+جدول

ویژگی های طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا % ۱۹ با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / قیمت قطعی / نرخ بهره بازپرداخت یک ساله ۳( چک ۴ ماهه ) ، صفر در صد و برای بازپرداخت ۱۸ ماهه ۳( چک ۶ ماهه ، ) ۱۳% و برای بازپرداخت ۲۴ماهه ۴( چک ۶ ماهه ، ) ۱۷ و % برای بازپرداخت ۳۲ ماهه ۸( چک ۴ ماهه ، ) ۱۹% می باشد .

شرایط پیش فروش خانواده X200:

شرایط فروش دهه فجر محصولات سایپا+جدول

ویژگی های طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا % ۱۹ با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / قیمت قطعی / نرخ بهره بازپرداخت یک ساله ۳( چک ۴ ماهه ) ، صفر در صد و برای بازپرداخت ۱۸ ماهه ۳ ( چک ۶ ماهه ، ) ۱۳% و برای بازپرداخت ۲۴ماهه ۴( چک ۶ ماهه ، ) ۱۷ و % برای بازپرداخت ۳۲ ماهه ۸ ( چک ۴ماهه ، ) ۱۹% می باشد .

پیش فروش سراتو:

شرایط پیش فروش سراتو

 

ویژگیهای طرح : نرخ پایین تسهیلات ( صفر تا ۱۰% با توجه به مدت بازپرداخت ) / تنوع مبلغ تسهیلات و بازپرداخت آن به انتخاب مشتری / نرخ بهره بازپرداخت برای بازپرداخت ۱۸ ماهه ۳( چک ۶ ماهه ، ) صفر درصد و برای بازپرداخت ۲۴ ماهه ۴ ( چک ۶ ماهه ۱۰، ) % می باشد .در خصوص خودروهای سراتو خودروها بدون کارت طلایی و با کارت سه ستاره فاکتور می گردد که شامل با بیمه بدنه ۱ ساله و امداد پشتیبان ۲ ساله گارانتی ۵ ساله می باشد .

پیش فروش نقدی دو ودیعه ای:

شرایط فروش دهه فجر محصولات سایپا+جدول

پیش فروش نقدی یک ودیعه ای:

شرایط فروش دهه فجر محصولات سایپا+جدول

کانال خبری فروش خودرو بر روی تلگرام

عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

قیمت و شرایط فروش خودرو جدید سایپا ساینا + جدول گروه خودروسازی سایپا در راستای رویکرد توسعه ی محصول و ارائه ی محصول جدید به سبد محصولات خود، به زودی تولید انبوه خودروی ساینا را آغاز نموده و روانه ی بازار می کند. با عرضه و تولید انبوه ساینا ، تلاش های مهندسان و متخصصان گروه خودروسازی سایپا برای ...
فروش اقساطی سایپا با مدل 95+جدول به گزارش فروش خودرو ،شرایط فروش اعتباری محصولات سایپا از روز شنبه مورخ ۱۹ دی ماه ۹۴ به شرح ذیل فعال خواهد گردید : شرایط فروش اعتباری محصولات سایپا با نرخ ویژه و مدل ۹۵ : کانال خبری فروش خودرو بر روی تلگرام  https://telegram.me/foroshkhodro
ساینا خودرو جدید سایپایی ها گروه خودروسازی سایپا در راستای رویکرد توسعه ی محصول و ارائه ی محصول جدید به سبد محصولات خود، به زودی تولید انبوه خودروی ساینا را آغاز نموده و روانه ی بازار می کند.با عرضه و تولید انبوه ساینا ، تلاش های مهندسان و متخصصان گروه خودروسازی سایپا برای پوشش سلیقه های متنوع مش ...
مقایسه پراید و 5 خودرو ارزان قیمت هندی به گزارش فروش خودرو به نقل از خبر آنلاین بر اساس استراتژی صنعت خودرو کشور، خودروهای قدیمی باید به تدریج از رده تولید خارج و محصولات جدید و به روز جایگزین آنها شوند. برای تحقق این هدفگذاری، دو خودروی پراید و  و پژو ۴۰۵ دو گزینه ای هستند که مدیران شر ...