ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

سوزوکی ویتارا 2015 با ظاهری جدید + تصاویر

10 / 10
از 1 کاربر

سوزوکی ویتارا با ظاهری جدید + تصاویر

سوروکی گرند ویتارا خودرویی که محصول قدیمی آن در ایران توسط ایران خودرو واگذار می گردید و در سالهای اخیر با توجه به تحریم ها با افت شدید تولید مواجه شده است، محصول جدید سوزوکی خودرو جدید با ظاهری متفاوت و زیبا می باشد.در سال ۱۹۸۸ ویتارا را (که یکی از  بهترین خودرو ها محسوب میشد )به بازار ها عرضه کرد، این ماشین یک  مدل  SUV با کیفیت از این کارخانه محسوب می شد. این مدل کارخانه سوزوکی تا سال ۱۹۸۹ به صورت بسیار اندکی در امریکا و اما به صورت بسیار گسترده تر در اروپا و امریکای جنوبی  نامی آشنا برای مردم کشور ها بود ، تا انکه این کارخانه در سال ۱۹۹۹ ورود گسترده ای به بازار امریکا داشت.

این کارخانه به ارامی مدل دوم این  SUV را به بازار عرضه کرد تا در سال ۲۰۰۵ به طور کامل یک مدل جدید را  با قیمت بالاتر و طراحی قدرتمند تر نسبت به  مدل اوله  به بازار عرضه کرد و این تغییرات ادامه داشت  تا جایی که تنها نام گرند ویتارا یاداور نمونه اولیه خود است اما در شباهت ظاهری هیچ نقطه مشترکی بین انها  دیده نمیشود ، گرند ویتارا ۲۰۱۵  فقط نامی از گذشته این کارخانه را به یدک میکشد  و نماینده نسل جدید این کارخانه قدرتمند است و یک رقیب جدی برای همتایان خود مانند  Nissan .Jukeاست.

مسولین سوزوکی  در طی نمایشگاه موتور پاریس ۲۰۱۴ اظهار داشتند که در آینده نزدیک  شاهد ویتارایی با طراحی چشمگیر  و  آپشن های فوق العاده معرفی خواهد شد . در حال حاضر که مدل جید معرفی شده میتوان به صحت صحبت های آنها پی برد ،زیرا که این خودرو با طراحی داخلی و خارجی بسیار زیبا میتواند نظر همگان را به خود جلب کند.

تصاویر جانبی : برای مشاهده سایز واقعی، روی هر کدام کلیک کنید.
عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

جای خالی سوزوکی ویتارا و بررسی ویتارا جدید خودرویی که ایران خودرویی ها چند سالی در سبد عرضه خود قرار دادند و در دومدل کلی تیپ 5 و تیپ 8 فول تولید می شد ولی متاسفانه به دلیل تحریم ها تولید و عرضه خودرو توسط ایران خودرویی ها کاهش یا حتی به صفر رسیده است.فروش خودرو گرند ویتارا، خودرویی که توانست به خو ...
بازگشت مقتدرانه سوزوکی گرند ویتارا گرند ویتارا محصول شرکت ایران خودرو خراسان که چندین ماه در جدول رده بندی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نبود در گزارش بهمن ماه این شرکت در صدر جدول قرار دارد. خودروهای مگان و پارس تندر، دو محصول شرکت پارس خودرو نیز به ترتیب رتبه های دوم و سوم جدول را به خ ...