ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

خانواده سایپا X200 جایگزین سایپا X100 می شوند

10 / 10
از 2 کاربر

خانواده سایپا X200 جایگزین سایپا X100 می شوند

سعید مدنی - مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا - از جایگزینی محصولات جدید سایپا با گروه ایکس 100خبر داد و گفت: با وجودی که در زمینه ارتقای کیفیت محصولات گروه خودروسازی سایپا در سالهای اخیر تلاشهای زیادی انجام شده و موفقیت ای خوبی هم کسب شده است که نتایج آن در گزارشهای اعلام شده از سوی مراجع ذی صلاح کاملا مشخص است ولی به دلیل طولانی شدن چرخه حضور محصولات گروه ایکس 100سایپا در بازار، به نوعی مردم از این محصولات خسته شده‌اند.

وی افزود: بر همین اساس و با توجه به استراتژی تعریف شده در گروه سایپا مبنی بر گسترش سبد محصولات گروه و کسب سهم مناسبی از بازار داخل در نظر داریم تا پایان سال 95 و به مرور، تولید محصولات گروه ایکس 100(خانواده پراید) را کاهش و خانواده ایکس200 (خانواده تیبا) را جایگزین کنیم.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا خاطر نشان کرد: البته محصولات گروه ایکس 100 به دلیل قابلیتهایی چون قیمت رقابتی مناسب، خدمات گسترده، مصرف سوخت پایین و ... دارای بازارهای صادراتی خوبی است و تا زمانی که از این بازار بهره می برد، تولید آن متوقف نخواهد شد.با توجه به تیراژ تولید بالای خودروهای ایکس 100 و نیاز بازار امکان کاهش تولید یکباره این محصولات نیست و با افزایش تولید خودروهای گروه ایکس 200 به مرور جایگزین آن خواهد شد.

مدنی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده خودروهای تیبا و تیبا 2 از خانواده گروه ایکس 200، تاکنون تولید و به بازار عرضه شده است و خودروی جدید ساینا نیز بر روی پلتفرم تیبا تولید و با ظاهری متفاوت تا پایان امسال وارد بازار خواهد شد و بر همین اساس و افزایش تیراژ تولید، این خودروها به مرور جای محصولات ایکس 100 را خواهند گرفت.

وی درباره قیمت محصولات گروه ایکس 200 گفت: با توجه به اینکه قیمت مناسب خودروهای ایکس 100 یکی از دلایل اصلی استقبال بازار از این محصولات است قطعا در سالهای آینده قیمت محصولات ایکس 200 نیز نقشی تعیین کننده در جهت کسب سهم بازار خواهند داشت و سایپا نیز با درک کامل این مساله به دنبال خودروهای متفاوت با قیمت مناسب خواهد بود.

مدیرعامل گروه سایپا خاطر نشان کرد: محصولات گروه ایکس 200 سایپا با قیمتی در حدود 24 تا 30 میلیون خواهد بود که با احتساب تورم سالهای بعد این محصولات در رنج قیمتی محصولات ایکس 100 خواهد بود.

علیرضا : غلط املائی
4 5
باسلام و تشکر.در ابتدای متن نوشته اید:فعالیت ای .در حالی که فعالیت های درست است.
عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

افزايش كيفيت محصولات سايپا با پلت فرم جديد X100 به گزارش فروش خودرو، از  همایش تخصصي صنعت خودرو غلامرضا محمدی-مدیر آدیت و ارزیابی شرکت سایپا  با اشاره به نقش اساسی و مهم سهامداران و ذی نفعان در یک بنگاه اقتصادی گفت: با توجه به اهمیت حضور و نقش ذی نفعان در یک بنگاه اقتصادی در گروه سایپا نی ...
بررسی تیبا سایپا در نشریه اُکراینی + تصاویر تیبا صندوقدار از محدود خودروهای صادراتی می باشد، این خودرو با توجه به صادرات به اکراین مسلما این خودرو از دید نشریات و سایتهای خودرو در اکراین مورد نقد و ‏بررسی قرار گرفته است. در ادامه مطلب نظر یکی از این نشریات اینترنتی را در مورد تیبا مرور می کنیم. ...
قیمت پلت فرم جدید سایپا SP100 مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت: خودروهای تولیدی بر روی پلت فرم SP100 در زمان عرضه به قیمت 25 تا 30 میلیون تومان به بالا عرضه خواهند شد. به گزارش فروش خودرو به نقل از ایسنا، سعید مدنی در حاشیه دومین نشست تخصصی صنعت خودرو با موضوع نقد تنوع و کیفیت محصولات صنعت خودرو ...