ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

برنامه تولید 2 میلیون خودرو مشترک ایرانی-ایتالیایی

10 / 10
از 2 کاربر

خودرو

برنامه تولید 2 میلیون خودرو مشترک ایرانی-ایتالیایی

لیچا ماتیولی، در همایش بزرگ تجاری ایران و ایتالیا در تهران با اشاره به سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به ایتالیا گفت: اهمیت ایران در سیستم صنعتی ایتالیا به نحوی است که گمانش سفر رئیس جمهور ایران به این کشور است که البته به خاطر حوادث اخیر تروریستی در فرانسه این سفر لغو شد و امیدواریم به زودی این اتفاق رخ دهد.

رئیس کمیته بین المللی کنفدراسیون صاحبان صنایع ایتالیا افزود: ایتالیا تصمیم دارد ماموریت تجاری و صنعتی مهمی را در ایران داشته باشد و امکان گسترش تجارت میان دو کشور را بیش از هر زمان دیگری فراهم آورد، این در شرایطی است که تا پیش از تحریم‌ها حجم روابط تجاری به 2 میلیارد یورو صادرات به ایران و 4.7 میلیارد یورو واردات از ایران هم افزایش یافته بود.

وی ادامه داد: آینده روابط تجاری میان ایران و ایتالیا بسیار روشن است و در حوزه نفت و گاز، اتومبیل و مکانیک، مواد ساختمانی، انرژی‌های تجدیدپذیر و تجهیزات پزشکی آمادگی همکاری وجود دارد.

ماتیولی خاطرنشان کرد: از مارس 2014 تا مارس 2015 رویه ای برای تولید مشترک خودرو، اتوبوس و کامیون میان رخ داده و استراتژی ما برای آینده تولید 2 میلیون دستگاه خودرو میان ایران و ایتالیا است.

رئیس کمیته بین‌المللی کنفدراسیون صاحبان صنایع ایتالیا تصریح کرد: تلاش ما این است که در حوزه شرکت‌های کوچک و متناسب به توافق مناسبی با ایران دست یابیم و همزمان با کاهش تحریم‌ها در حوزه بانکی و توسعه فعالیت‌های صنعتی بیش از گذشته فعال شویم.

وی، روابط بانکی را عنصری استراتژیک برای از سرگیری روابط میان دو کشور دانست و توضیح داد: علاوه بر افزایش میزان تبادلات تجاری، قصد داریم در حوزه کلان، کوچک و متوسط نیز همکاری های خود را گسترش دهیم.

ماتیولی اضافه کرد: در حوزه نفتی ایتالیا می تواند برای مدرن‌سازی صنعت نفت ایران گام‌های جدی بردارد، ضمن اینکه شرکت‌هایی همچون دنیلی به تازگی 520 میلیون دلار در یزد سرمایه‌گذاری کرده اند.

رئیس کمیته بین‌المللی کنفدراسیون صاحبان صنایع ایتالیا در پایان گفت: امیدواریم ظرف 5 سال بتوانیم شرایط بسیار مناسبی را پیش روی ایران و ایتالیا فراهم کنیم.

کانال خبری فروش خودرو بر روی تلگرام

عنوان :
نام شما :
ایمیل :

اخبار مشابه

فیات شریک جدید ایران خودرویی ها بعد از برجام مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه نمایشگاه مطبوعات در گفت‌و‌گو با «دنیای اقتصاد»، در حالی فیات ایتالیا و فولکس واگن آلمان را دو شریک احتمالی ایران‌خودرو خوانده بود که شنیده‌ها حکایت از آن دارد در جریان رسوایی تقلب ...
مذاکره ایران خودرویی ها و فیات ادامه دارد فروش خودرو، بعد از حصول توافق هسته‌ای بسیاری از شرکت‌های بزرگ خارجی برای حضور در ایران ابراز تمایل کردند. یکی از جنبه‌هایی که خارجی‌ها برای حضور در آن مشتاق هستند صنعت خودروسازی است. این درحالی است که خودروسازان فرانسوی از قدیم در ایرا ...
پای کدام خودروساز درمیان است؟ خبرهای ضدو نقیضی بعد از توافقات هسته ای ایران در باب ورود خودروسازان اروپایی و بازار فروش خودرو ایران شنیده می شود، با این حال، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد میهمانان آینده خودروسازی و بازار ایران وجود دارد که از حضور شرکت‌هایی مانند فولکس واگن آلمان، فیات ...
بازگشت مزدا و فیات به ایران درحالی که بسیاری در انتظار ورود خودروهای جدید و خودروسازان جدید به بازار خودروهای داخلی هستند، آمار حکایت از بازگشت شرکای قدیمی خودروسازان همانند مزدا و فیات به ایران را دارد، طی دو سه ماه گذشته، ۸۲۳ دستگاه مزدا۳ در گروه بهمن مونتاژ شده و این در حالی است که طی سال گذ ...
فیات به خاطره ها پیوست؟ فروش خودرو، در حالی که در محافل و خبرگزاری ها از بازگشت خودروساز فیات به ایران خبر رسیده بود، در این روزها حال و هوای دگر گرفته و اخبار رسیده حاکی از عدم حضور فیات و پایانی برای حضور فیات 500 و سایر خودروها می باشد و بازگشت خودروسازان به دامان شرکای قدیم خود همچون سوزوکی است ...