ورود به سایت

ایمیل  
رمز عبور  
کد امنیتی بالا :

تبلیغات

 

خرید خودرو

مقایسه خودروها 

خرید و فروش خودرو کارکرده

عضویت در خبرنامه

ایمیل  
کد امنیتی بالا :

آیا قیمت خودرو در بازار افزایش خواهد یافت؟

10 / 10
از 1 کاربر
 

خودرو

آیا قیمت خودرو در بازار افزایش خواهد یافت؟

یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: عرضه خودرو از سوی خودروسازان حدود 40 درصد کاهش داشته است. همین موضوع باعث شده که در هفته‌های اخیر با موج جدید گرانی‌ها در بازار خودرو مواجه شویم.

یک کارشناس بازار خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است قیمت خودرو در شب عید مجدد گران شود؟ به تجارت‌نیوز گفت: در حال حاضر بازار خودرو در رکود عمیقی قرار گرفته و آنچه به نظر می‌رسد این است که رکود فعلی در بازار خودرو به زودی برطرف نخواهد شد.

فربد زاوه افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد که عرضه خودرو از سوی خودروسازان حدود ۴۰ درصد کاهش داشته است. همین موضوع باعث شده که در هفته‌های اخیر با موج جدید گرانی‌ها در بازار خودرو مواجه شویم. همچنین افزایش قیمت دلار هم در گرانی قیمت خودرو در بازار بی‌تاثیر نبوده و همین عامل سبب شد که برخی از مردم دوباره در صنعت خودرو سرمایه‌گذاری کنند.

او در پیش‌بینی درباره وضعیت بازار گفت: آنچه که آمارها نشان می‌دهد وضعیت رکود در بازار خودرو ادامه‌دار است؛ چرا که رشد نقدینگی در جامعه نه تنها کاهش نیافته بلکه روند افزایشی را به خود گرفته است. دولت هم انگار بنا دارد از محل رشد نقدینگی و افزایش میزان تورم زیان بانک‌ها را پرداخت کند. همین موضوع خود دلیلی است برای اینکه بار دیگر موتور تورم در کشور روشن شود.

 

 
 
عنوان :
نام شما :
ایمیل :